ASPNDSPND22K152
Manufacturer
Mfr. Part #
ASPNDSPND22K152
EBEE Part #
10101034-ASPNDSPND22K152-EB
Description
JUMPER SPND-001T-C0.5 X2 6"
Select All
CategoryCable Assemblies ,Jumper Wires, Pre-Crimped Leads Assemblies
DatasheetJST Sales America Inc. ASPNDSPND22K152
SeriesPNI
PackagingBulk
Part StatusActive
Base Product NumberASPNDSPND
Wire Gauge22 AWG
Contact FinishTin
Contact Finish Thickness-
Length6.00" (152.40mm)
ColorBlack
Number of Rows1
Number of Conductors1
Contact EndSocket to Socket
Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)