ASMPSMP22K51
Manufacturer
Mfr. Part #
ASMPSMP22K51
EBEE Part #
10100833-ASMPSMP22K51-EB
Description
JUMPER SHF-001T-0.8BS X2 2"
Select All
CategoryCable Assemblies ,Jumper Wires, Pre-Crimped Leads Assemblies
DatasheetJST Sales America Inc. ASMPSMP22K51
Base Product NumberASMPSMP
Wire Gauge22 AWG
Contact FinishTin
Contact Finish Thickness-
Length2.00" (50.80mm)
Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)