ASMPSMP22K305
Manufacturer
Mfr. Part #
ASMPSMP22K305
EBEE Part #
10101004-ASMPSMP22K305-EB
Description
JUMPER SHF-001T-0.8BS X2 12"
Select All
CategoryCable Assemblies ,Jumper Wires, Pre-Crimped Leads Assemblies
DatasheetJST Sales America Inc. ASMPSMP22K305
Base Product NumberASMPSMP
Wire Gauge22 AWG
Contact FinishTin
Contact Finish Thickness-
Length12.0" (304.8mm)
Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)