ASMPSMP22K203
Manufacturer
Mfr. Part #
ASMPSMP22K203
EBEE Part #
10100987-ASMPSMP22K203-EB
Description
JUMPER SHF-001T-0.8BS X2 8"
Select All
CategoryCable Assemblies ,Jumper Wires, Pre-Crimped Leads Assemblies
DatasheetJST Sales America Inc. ASMPSMP22K203
Base Product NumberASMPSMP
Wire Gauge22 AWG
Contact FinishTin
Contact Finish Thickness-
Length8.00" (203.20mm)
Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 8.00" (203.20mm)