ALEBLEB22K305
Manufacturer
Mfr. Part #
ALEBLEB22K305
EBEE Part #
10100860-ALEBLEB22K305-EB
Description
JUMPER SLEB-001T-P0.2 X2 12"
Select All
CategoryCable Assemblies ,Jumper Wires, Pre-Crimped Leads Assemblies
DatasheetJST Sales America Inc. ALEBLEB22K305
SeriesLEB
PackagingBulk
Part StatusActive
Base Product NumberALEBLEB
Wire Gauge22 AWG
Contact FinishTin
Contact Finish Thickness-
Length12.0" (304.8mm)
ColorBlack
Number of Rows1
Number of Conductors1
Contact EndTab to Tab
Description
Black 22 AWG Jumper Lead Tab to Tab Tin 12.0" (304.8mm)