080S0800A07330606Y
Manufacturer
Mfr. Part #
080S0800A07330606Y
EBEE Part #
10082128-080S0800A07330606Y-EB
Customer #
EDA Models
Description
80N 800MM 0.5P 3.5/3.5/6/6) P7
Select All
CategoryCable Assemblies ,Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables Assemblies
Series-
PackagingBulk
Part StatusActive
Pitch0.020" (0.50mm)
Cable TypeFFC, FPC
Description
Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm)