Vishay Intertech RER70FR750PC02
Fabricant
Référence Fabricant
RER70FR750PC02
Référence EBEE
E81571687
Boîtier
Plugin
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
750mΩ Wirewound Resistors 20W ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Fiche TechniqueVISHAY RER70FR750PC02
RoHS
TypeWirewound Resistors
Coefficient de température±100ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance750mΩ
Puissance (Watts)20W