TT Electronics 36PR20KLF
Fabricant
Référence Fabricant
36PR20KLF
Référence EBEE
E86681512
Boîtier
Plugin
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
±20% ±250ppm/℃ 300mW 20kΩ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Potentiometers, Variable Resistors ,Trimmer Potentiometers
Fiche TechniqueTT Electronics 36PR20KLF
RoHS
Coefficient de température±250ppm/℃
Tolérance±20%
Résistance20kΩ
Puissance (Watts)300mW