TE Connectivity TE80BR39J
Fabricant
Référence Fabricant
TE80BR39J
Référence EBEE
E87067403
Boîtier
Plugin
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
390mΩ 80W Wirewound Resistors ±5% ±400ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Fiche TechniqueTE Connectivity TE80BR39J
RoHS
TypeWirewound Resistors
Coefficient de température±400ppm/℃
Tolérance±5%
Résistance390mΩ
Puissance (Watts)80W