SEI(Stackpole Elec) TMR3JB20L0
Fabricant
Référence Fabricant
TMR3JB20L0
Référence EBEE
E82647418
Boîtier
Plugin,D5.2xL15.9mm
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
3W 20mΩ Current Sensing Resistors ±40ppm/℃ ±5% Plugin,D5.2xL15.9mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) TMR3JB20L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±40ppm/℃
Tolérance±5%
Résistance20mΩ
Puissance (Watts)3W