SEI(Stackpole Elec) TCB5FB50L0
Fabricant
Référence Fabricant
TCB5FB50L0
Référence EBEE
E82647309
Boîtier
Plugin,D9.5xL22.2mm
Description
5W 50mΩ Current Sensing Resistors ±40ppm/℃ ±1% Plugin,D9.5xL22.2mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) TCB5FB50L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±40ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance50mΩ
Puissance (Watts)5W