SEI(Stackpole Elec) TCB15FB40L0
Fabricant
Référence Fabricant
TCB15FB40L0
Référence EBEE
E82647750
Boîtier
Plugin,D12.7xL47.6mm
Description
15W 40mΩ Current Sensing Resistors ±40ppm/℃ ±1% Plugin,D12.7xL47.6mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) TCB15FB40L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±40ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance40mΩ
Puissance (Watts)15W