SEI(Stackpole Elec) TCB10JBR100
Fabricant
Référence Fabricant
TCB10JBR100
Référence EBEE
E82647624
Boîtier
Plugin,D9.5xL47.6mm
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
10W 100mΩ Current Sensing Resistors ±40ppm/℃ ±5% Plugin,D9.5xL47.6mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) TCB10JBR100
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±40ppm/℃
Tolérance±5%
Résistance100mΩ
Puissance (Watts)10W