SEI(Stackpole Elec) RAVF164DFT16K0
Fabricant
Référence Fabricant
RAVF164DFT16K0
Référence EBEE
E86374062
Description
4 ±1% 16kΩ 100mW ±200ppm/℃ Resistor Networks, Arrays ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) RAVF164DFT16K0
RoHS
Coefficient de température±200ppm/℃
Tolérance±1%
Nombre d'épingles8
Résistance16kΩ
Puissance (Watts)100mW