SEI(Stackpole Elec) LTF0402FT17N
Fabricant
Référence Fabricant
LTF0402FT17N
Référence EBEE
E86291264
Description
100mA 17nH ±1% 1.95Ω 0402 Inductors (SMD) ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402FT17N
RoHS
Actuel nominal100mA
Tolérance±1%
Q : Freq13@500MHz
Résistance à la DC (DCR)1.95Ω
Inductance17nH
Fréquence - Auto-résonance3.1GHz