SEI(Stackpole Elec) LTF0402CT2N2
Fabricant
Référence Fabricant
LTF0402CT2N2
Référence EBEE
E86218414
Description
440mA 2.2nH 350mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Inductors, Coils, Chokes ,Fixed Inductors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) LTF0402CT2N2
RoHS
Actuel nominal440mA
Q : Freq13@500MHz
Résistance à la DC (DCR)350mΩ
Inductance2.2nH
Fréquence - Auto-résonance8GHz