SEI(Stackpole Elec) KAL50FBR110
Fabricant
Référence Fabricant
KAL50FBR110
Référence EBEE
E85744466
Boîtier
Plugin
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
110mΩ 50W Wirewound Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) KAL50FBR110
RoHS
TypeWirewound Resistors
Coefficient de température±50ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance110mΩ
Puissance (Watts)50W