SEI(Stackpole Elec) CSS2728JT56L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSS2728JT56L0
Référence EBEE
E82573336
Boîtier
2728
Description
3W 56mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±5% 2728 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2728JT56L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±15ppm/℃
Tolérance±5%
Résistance56mΩ
Puissance (Watts)3W