SEI(Stackpole Elec) CSS2728JT15L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSS2728JT15L0
Référence EBEE
E82569629
Boîtier
2728
Description
3W 15mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±5% 2728 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2728JT15L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±15ppm/℃
Tolérance±5%
Résistance15mΩ
Puissance (Watts)3W