SEI(Stackpole Elec) CSS2512JT51L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSS2512JT51L0
Référence EBEE
E82567794
Description
2W 51mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2512JT51L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±15ppm/℃
Tolérance±5%
Résistance51mΩ
Puissance (Watts)2W