SEI(Stackpole Elec) CSS2512FT60L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSS2512FT60L0
Référence EBEE
E82568133
Description
2W 60mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2512FT60L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±15ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance60mΩ
Puissance (Watts)2W