SEI(Stackpole Elec) CSS2512FT36L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSS2512FT36L0
Référence EBEE
E82568141
Description
2W 36mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2512FT36L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±15ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance36mΩ
Puissance (Watts)2W