SEI(Stackpole Elec) CSS2512FT30L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSS2512FT30L0
Référence EBEE
E82568132
Description
2W 30mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2512FT30L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±15ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance30mΩ
Puissance (Watts)2W