SEI(Stackpole Elec) CSS2010JT91L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSS2010JT91L0
Référence EBEE
E82565690
Description
1W 91mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS2010JT91L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±15ppm/℃
Tolérance±5%
Résistance91mΩ
Puissance (Watts)1W