SEI(Stackpole Elec) CSS1206DT50L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSS1206DT50L0
Référence EBEE
E82569647
Boîtier
1206
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
1W 50mΩ Current Sensing Resistors ±15ppm/℃ ±0.5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Qté.Prix unitairePrix total
Recommandé Pour Vous
TypeDescription
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSS1206DT50L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±15ppm/℃
Tolérance±0.5%
Résistance50mΩ
Puissance (Watts)1W