SEI(Stackpole Elec) CSRN2512FT82L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSRN2512FT82L0
Référence EBEE
E82550058
Boîtier
2512
Description
2W 82mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2512FT82L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±200ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance82mΩ
Puissance (Watts)2W