SEI(Stackpole Elec) CSRN2512FKR130
Fabricant
Référence Fabricant
CSRN2512FKR130
Référence EBEE
E82547209
Boîtier
2512
Description
2W 130mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2512FKR130
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±200ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance130mΩ
Puissance (Watts)2W