SEI(Stackpole Elec) CSRN2010JTR680
Fabricant
Référence Fabricant
CSRN2010JTR680
Référence EBEE
E82508267
Boîtier
2010
Description
1W 680mΩ Current Sensing Resistors ±250ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2010JTR680
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±250ppm/℃
Tolérance±5%
Résistance680mΩ
Puissance (Watts)1W