SEI(Stackpole Elec) CSRN2010FTR100
Fabricant
Référence Fabricant
CSRN2010FTR100
Référence EBEE
E82545361
Boîtier
2010
Description
1W 100mΩ Current Sensing Resistors ±250ppm/℃ ±1% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2010FTR100
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±250ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance100mΩ
Puissance (Watts)1W