SEI(Stackpole Elec) CSRN2010FT82L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSRN2010FT82L0
Référence EBEE
E82550140
Boîtier
2010
Description
1W 82mΩ Current Sensing Resistors ±250ppm/℃ ±1% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2010FT82L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±250ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance82mΩ
Puissance (Watts)1W