SEI(Stackpole Elec) CSRN2010FKR180
Fabricant
Référence Fabricant
CSRN2010FKR180
Référence EBEE
E82540629
Boîtier
2010
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
1W 180mΩ Current Sensing Resistors ±250ppm/℃ ±1% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Qté.Prix unitairePrix total
Recommandé Pour Vous
TypeDescription
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRN2010FKR180
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±250ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance180mΩ
Puissance (Watts)1W