SEI(Stackpole Elec) CSRF2512FT60L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSRF2512FT60L0
Référence EBEE
E82569675
Description
2W 60mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF2512FT60L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±50ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance60mΩ
Puissance (Watts)2W