SEI(Stackpole Elec) CSRF2512FT47L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSRF2512FT47L0
Référence EBEE
E82569669
Description
2W 47mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF2512FT47L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±50ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance47mΩ
Puissance (Watts)2W