SEI(Stackpole Elec) CSRF2512FT30L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSRF2512FT30L0
Référence EBEE
E82569676
Description
2W 30mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF2512FT30L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±50ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance30mΩ
Puissance (Watts)2W