SEI(Stackpole Elec) CSRF0805JT20L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSRF0805JT20L0
Référence EBEE
E82531944
Description
500mW 20mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±5% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF0805JT20L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±50ppm/℃
Tolérance±5%
Résistance20mΩ
Puissance (Watts)500mW