SEI(Stackpole Elec) CSRF0805FT22L0
Fabricant
Référence Fabricant
CSRF0805FT22L0
Référence EBEE
E82545174
Description
500mW 22mΩ Current Sensing Resistors ±50ppm/℃ ±1% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSRF0805FT22L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±50ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance22mΩ
Puissance (Watts)500mW