SEI(Stackpole Elec) CSR1206FKR910
Fabricant
Référence Fabricant
CSR1206FKR910
Référence EBEE
E82498802
Description
500mW 910mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206FKR910
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±100ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance910mΩ
Puissance (Watts)500mW