SEI(Stackpole Elec) CSR1206FKR640
Fabricant
Référence Fabricant
CSR1206FKR640
Référence EBEE
E82498780
Boîtier
1206
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
500mW 640mΩ Current Sensing Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Qté.Prix unitairePrix total
Recommandé Pour Vous
TypeDescription
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR1206FKR640
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±100ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance640mΩ
Puissance (Watts)500mW