SEI(Stackpole Elec) CSR0805JTR820
Fabricant
Référence Fabricant
CSR0805JTR820
Référence EBEE
E82487146
Boîtier
0805
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
250mW 820mΩ Current Sensing Resistors ±200ppm/℃ ±5% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Qté.Prix unitairePrix total
Recommandé Pour Vous
TypeDescription
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Chip Resistor - Surface Mount
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) CSR0805JTR820
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±200ppm/℃
Tolérance±5%
Résistance820mΩ
Puissance (Watts)250mW