SEI(Stackpole Elec) BR5JB10L0
Fabricant
Référence Fabricant
BR5JB10L0
Référence EBEE
E83202994
Boîtier
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
5W 10mΩ ±20ppm/℃ ±5% Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR5JB10L0
RoHS
Coefficient de température±20ppm/℃
Tolérance±5%
Résistance10mΩ
Puissance (Watts)5W