SEI(Stackpole Elec) BR5FB50L0
Fabricant
Référence Fabricant
BR5FB50L0
Référence EBEE
E82646568
Boîtier
Plugin
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
5W 50mΩ Current Sensing Resistors ±20ppm/℃ ±1% Plugin Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR5FB50L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±20ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance50mΩ
Puissance (Watts)5W