SEI(Stackpole Elec) BR5FB30L0
Fabricant
Référence Fabricant
BR5FB30L0
Référence EBEE
E87220766
Boîtier
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
5W 30mΩ Current Sensing Resistors ±20ppm/℃ ±1% Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR5FB30L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±20ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance30mΩ
Puissance (Watts)5W