SEI(Stackpole Elec) BR3FB25L0
Fabricant
Référence Fabricant
BR3FB25L0
Référence EBEE
E82646231
Boîtier
Plugin
Description
3W 25mΩ Current Sensing Resistors ±20ppm/℃ ±1% Plugin Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR3FB25L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±20ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance25mΩ
Puissance (Watts)3W