SEI(Stackpole Elec) BR3FB15L0
Fabricant
Référence Fabricant
BR3FB15L0
Référence EBEE
E82641701
Boîtier
Plugin
Description
3W 15mΩ Current Sensing Resistors ±20ppm/℃ ±1% Plugin Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR3FB15L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±20ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance15mΩ
Puissance (Watts)3W