SEI(Stackpole Elec) BR3FB10L0
Fabricant
Référence Fabricant
BR3FB10L0
Référence EBEE
E83203432
Boîtier
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
3W 10mΩ Current Sensing Resistors ±20ppm/℃ ±1% Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR3FB10L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±20ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance10mΩ
Puissance (Watts)3W