SEI(Stackpole Elec) BR1FB50L0
Fabricant
Référence Fabricant
BR1FB50L0
Référence EBEE
E83203730
Boîtier
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
1W 50mΩ Current Sensing Resistors ±20ppm/℃ ±1% Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Resistors ,Through Hole Resistors
Fiche TechniqueSEI(Stackpole Electronics Inc.) BR1FB50L0
RoHS
TypeCurrent Sensing Resistors
Coefficient de température±20ppm/℃
Tolérance±1%
Résistance50mΩ
Puissance (Watts)1W