Nidec ST42EA202
Fabricant
Référence Fabricant
ST42EA202
Référence EBEE
E86687176
Boîtier
Numéro Client
Fiche Technique
Modèles EDA
ECCN
EAR99
Description
±20% ±100ppm/℃ 250mW 2kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Tout sélectionner
CatégoriePassives ,Potentiometers, Variable Resistors ,Trimmer Potentiometers
Fiche TechniqueNidec ST42EA202
RoHS
Coefficient de température±100ppm/℃
Tolérance±20%
Résistance2kΩ
Puissance (Watts)250mW