Vishay Intertech RER75FR196RCSL
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RER75FR196RCSL
EBEE-Teilenummer
E81573104
Beschreibung
196mΩ Wirewound Resistors 30W ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattVISHAY RER75FR196RCSL
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±100ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand196mΩ
Macht (Watt)30W