Vishay Intertech RER75F2152PC02
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RER75F2152PC02
EBEE-Teilenummer
E81572894
Beschreibung
21.5kΩ Wirewound Resistors 30W ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattVISHAY RER75F2152PC02
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±20ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand21.5kΩ
Macht (Watt)30W