Vishay Intertech RER70F8331PC02
Hersteller
Hersteller-Teilenummer
RER70F8331PC02
EBEE-Teilenummer
E87278650
Beschreibung
8.33kΩ 20W Wirewound Resistors ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS
Alle auswählen
KategoriePassives ,Resistors ,Chassis Mount Resistors
DatenblattVISHAY RER70F8331PC02
RoHS
TypWirewound Resistors
Temperaturkoeffizient±20ppm/℃
Toleranz±1%
Widerstand8.33kΩ
Macht (Watt)20W